Asya Pasifik

Afgan hükümetinden Taliban tepkisi

Afganistan Cumhurbaşkanlığı, Afganistan hükümeti ile Taliban arasındaki barış görüşmelerinin, Katar hükümeti tarafından süresiz ertelendiğini ve bu kararın ilginç olduğunu bildirdi
0 Nis 19 2019 içinde Asya Pasifik Devamını Oku ›

Sarı şemsiyeler geri döndü!..

Hong Kong'da pazar günü on binlerce kişi serbest seçim talebiyle yürüdü. Yürüyüş sırasında Hong Kong'da demokrasi hareketinin simgesi olan sarı şemsiyeler dikkat çekti.
0 Şub 02 2015 içinde Asya Pasifik Devamını Oku ›
0 Eki 13 2014 içinde Asya Pasifik Devamını Oku ›

Hong Kong'da hayat durdu!..

Çin'in Hong Kong Özel Bölgesi'nde devam eden ''Occupy Central'' gösterileri, bölgede günlük hayatı durma noktasına getirdi.
0 Eyl 30 2014 içinde Asya Pasifik Devamını Oku ›
0 Eyl 18 2014 içinde Asya Pasifik Devamını Oku ›
0 Eyl 17 2014 içinde Asya Pasifik Devamını Oku ›

Bebek dinozor mezarlığı

Çin'de 24 bebek dinozor iskeletenin bir arada bulunduğu yuva bulundu. Araştırmacılar, yuvanın dünyada bilinen en güzel fosil yuvası olduğunu söylüyor. Bir yetişkine ait kafatası fosilinin de bulunduğu yuvanın, dinozorların sosyal…
0 Eyl 04 2014 içinde Asya Pasifik Devamını Oku ›

Babasını savunmanın bedeli acı oldu!..

Hindistan'ın doğusunda, babasına kötü davranılmasını protesto ettiği için, yaşadığı köyün büyükleri tarafından küçük düşürülen bir genç kız, bir demiryolu yakınında yarı çıplak halde ölü bulundu.
0 Eyl 04 2014 içinde Asya Pasifik Devamını Oku ›

Pakistanda eylemciler televizyon bastı!..

Pakistan'ın başkenti İslamabad'da hükümet karşıtı protestocuların bastığı devlet televizyonu PTV'nin yayını durduruldu. Televizyon yayını durdurmadan hemen önce, binaya saldıran eylemcilerin görüntülerini canlı yayımladı.
0 Eyl 01 2014 içinde Asya Pasifik Devamını Oku ›
0 Eyl 01 2014 içinde Asya Pasifik Devamını Oku ›
YUKARI