Arabamızın adı pala

Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım önceki akşam Ulus'taki Sunset adlı restoranttaydı. Mekanda iş adamı Hakan Cengiz ile yemek yiyen sanatçı, çıkışta iş toplantısı yaptıklarını söyledi. Salkım, Hakan Cengiz'in İstanbul'da yapacağı lüks evlerin tanıtım yüzü ve reklamlarında yer alacağından bahsetti. Yeşim Salkım, "Hakan beyin işlerinin reklamlarında olacağım. İşlerim açıldı çok şükür" dedi.

06 Ekim 2017 14:07 | Kategori: Magazin

Son günlerde adı İzmirli evli iş adamı Tolga Douglas ile yasak aşk yaşadığı söylenen Gülben Ergen'le yaşadıkları polemik halkında sorulan sorulara cevaplamak istemeyen Salkım, "Mutluyum, huzurluyum. İnşallah zamanla herşey ortaya çıkacak. İş konuşurken böyle tatsız bir şey konuşmayalım" diyerek Gülben Ergen'in eski eşi Erhan Çelik'in söylediği, "Gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir alışkanlığı var" sözünü hatırlattı.

Basın mensuplarıyla ayak üstü yaptığı sohbet sonrası özel şoförlü aracına geçen Yeşim Salkım, aracın kızı Gizem'in olduğunu ve otomobile isim taktıklarını söyledi. Salkım, "Bu araç Gizem'in Pala bunun adı. Gizem'in arabalarına isim takıyoruz" dedi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI