Ata Demirer ile Aslı Turanlı ayrıldı mı?..

Yaklaşık bir aydır aşk yaşayan Ata Demirer-Aslı Turanlı, birbirlerini sosyal medyadan sildi. Bu durum çiftin ayrıldığı iddialarına neden oldu.

21 Şubat 2019 02:19 | Kategori: Magazin

46 yaşındaki komedyen Ata Demirer,yakalşık bir aydır 26 yaş küçük oyuncu Aslı Turanlı ile aşk yaşıyordu. Sosyal medya üzeridenn aradaki yaş farkı nedeniyle oldukça fazla eleştiri alan çift, sanal alemde birbirlerini takipten çıkardı.

TAKİPTEN ÇIKARIP, FOTOĞRAFLARI SİLDİLER

Yine sosyal medya üzerinden aşklarını ilan eden ikilinin ilişkileri, sosyal medya üzerinden bitti. Ata Demirer ile Aslı Turanlı, Instagram’da birbirlerini takipten çıkardı. İkili bununla da kalmayıp, birlikte çekildikleri fotoğrafları da sildi.

Ünlü çiftin aralarındaki yaş farkı çok konuşulmuştu. Hatta çift gelen eleştiriler üzerine yaş farkını ti'ye alan bir video çekmişti. Ata Demirer ile Aslı Turanlı'nın neden ayrıldığı ise bilinmiyor.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI