Ateş bacayı sardı!..

Eski eşi Murat Dalkılıç'ı unutmak için boşanma terapisi aldığı ortaya çıkan Merve Boluğur, sosyetenin gözde bekârı Hakan Sabancı ile unutma terapisine başladı. Görüntü vermemek için büyük çaba sarf eden Boluğur ve Sabancı, mekân çıkışı fotoğraflarının çekilmesine engel olamadı. Kendilerini almak için iskeleye yanaşan bota binen ikiliden Boluğur, uzun zaman sonra ilk kez neşeli haliyle dikkat çekti

19 Haziran 2018 02:58 | Kategori: Magazin

Merve Boluğur yeni terapiye başladı! İki yıl evli kaldığı Murat Dalkılıç’tan boşandıktan sonra zor günler geçiren ve yaşadığı travmayı atlatmak için profesyonel destek aldığı ortaya çıkan güzel oyuncu, Hakan Sabancı ile görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da sarmaş dolaş eğlendikleri konuşulan ikili, birlikte ilk kez objektiflere yansıdı.

Sürpriz çift, Türkbükü'nde yapılan happy hour partisine birlikte katılıp eğlendi. 

Görüntü vermemek için büyük çaba sarf eden Boluğur ve Sabancı, mekân çıkışı fotoğraflarının çekilmesine engel olamadı. 

Kendilerini almak için iskeleye yanaşan bota binen ikiliden Boluğur, uzun zaman sonra ilk kez neşeli haliyle dikkat çekti.

LOCA YAKINLAŞMASI

Boluğur ve Sabancı’nın üç gün önce aynı mekânda yan yana localarda eğlenirken tanıştığı, aynı gece yakınlaşıp sürpriz bir ilişkiye başladıkları konuşuluyor.

Kalabalık arkadaş grubuyla plaj partisine katılan Hakan Sabancı ile oyuncu Merve Boluğur, birbirlerinden bir an olsun ayrılmadı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI