Bir gecede üç kutlama

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, önceki akşam eşi Almeda Abazi ile baş başa Ulus Sunset'te yemek yedi.

15 Şubat 2018 02:41 | Kategori: Magazin

14 Şubat’ın Almeda Abazi’nin doğum günü, evlilik yıldönümü ve sevgililer gününe denk gelmesi nedeniyle çift üç kutlama birden yaptı. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sayışman ve Abazi, "Bu gece bizim için çok özel çok güzel bir gece… Bir sene çok çabuk geçmiş." dedi.

Eşine aldığı hediye merak konusu olan Sayışman, "Hediyeyi söylemeyelim. Bizim aramızda kalsın. Biraz manevi biraz da maddi bir hediye" diye konuştu.

Arnavutluk’ta özel bir kanalda düzenlenecek dans yarışması için bir süre yurt dışında bulunacağını açıklayan Abazi, "Orada sunuculuk yapacağım. 3 - 4 ay kadar kalacağım. Tolga'nın da dizisi bitiyor. Zaman buldukça yanıma gelecek” derken söze giren Sayışman, Arnavutluk haklı tarafından Türk basınının takip edildiğini ve eşini program hakkında fazla bilgi vermemesi için uyardı.

Abazi ise "Bu sefer program hakkında konuşmayacağım. Önceki röportajda çok bilgi vermişim. Arnavutluk halkı Türk basınını takip ediyor. Program hakkında her şeyi öğrendiler. Orada daha açıklanmadı bile” diyerek durumu toparlamaya çalıştı.

Son olarak kıskançlık haberleri hakkında konuşan Sayışman, "Kıskançlık sorunumuz yok" diye konuştu.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI