Çjzgilerle 46. yıl

Kadıköy Zübeyde Hanım Sekiz Sanat Galerisi, sanatçılara ve sanat severlere ilk kez kapılarını açtı. Sekiz Sanat galerisi Karikatür ve İllüstrasyon Sanatçısı Selim Candan Verir 'in Karikatür sergisine ev sahipliği yapıyor. Kadıköy Zübeyde Hanım Sekiz sanat galerisinde 10 _ 17 Ocak 2020 tarihine kadar gezilebilinir.

16 Ocak 2020 04:18 | Kategori: Kültür & Sanat

Sanatçı Selim Candan Verer, 1973 yılından bu yana, mizah dergilerinde çeşitli Karikatür ve Çocuk Sayfaları’na da yer verdi. Bu sergide Karikatür’ün yanısıra sanatçının yapmış olduğu kolaj tarzındaki tüm çalışmaları da yer alıyor.

1958 yılında İstanbul’da doğan sanatçı Selim Candan Verer, ilk, orta, lise ve yüksek öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Evli ve bir çocuk babasıdır. Serbest olarak çalışmalarını Kadıköy’de bulunan kendi atölyesinde sürdürmektedir. Aynı zamanda karikatür meraklılarına dersler vermektedir. Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI