Doğukan ve Batıkan Manço'dan İzmirli çocuklara 10 puan

Doğukan ve Batıkan Manço geçtiğimiz gün Orion Vakfı Güzelbahçe Piri Reis Okulları'nın davetlisi olarak İzmir'deydi. Ağırlıklı olarak Fransızca eğitim veren okulun öğrencileri Belçika doğumlu ve ana dilleri gibi Fransızca konuşan Manço kardeşleri şarkılar ile karşılarken, Fransızca konuşarak selamladılar, sohbet ettiler.

19 Ocak 2019 17:43 | Kategori: Magazin

Anaokulu'ndan ortaokula çeşitli yaş gruplarındaki öğrenciler ile buluşan Doğukan ve Batıkan Manço, tüm günlerini okulda çeşitli aktiviteler ile geçirdi. Barış Manço'nun efsane "Adam Olacak Çocuk" programını anarak şarkılar söyleyen çocuklara aynı babaları gibi Manço kardeşler de 10 puanları dağıttı.

Orion Vakfı Güzelbahçe Piri Reis Okulları'nın ortaokul öğrencileri ile de panelde bir araya gelen iki kardeş, soruları yanıtlarken, babalarından aldıkları öğütleri çocuklara anlattılar. Keyifli bir İzmir buluşması sonrası İstanbul'a dönen Doğukan ve Batıkan Manço, Barış Manço'nun bu yıl 20. vefat yılı olması nedeniyle özel etkinliklerin devam edeceğini, aile olarak Barış Manço'yu nesillere aktarmaya devam edeceklerini ve bu konuda kendilerine destek olan aile ve öğretmenlere teşekkürlerini ilettiler.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI