Domuz gribini atlattılar

Geçtiğimiz hafta gittikleri Kayseri'deki kış tatilinde domuz gribine yakalanan Yasemin Özilhan ve İzzat Özilhan çifti, bu kötü hastalığı atlattı. Yakın dostları Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya'yla Reşitpaşa'daki By Steak House adlı mekanda yemek yiyen Özilhan çifti mekan çıkışı görüntülendi.

27 Ocak 2018 00:44 | Kategori: Magazin

Domuz gribini atlatan Özilhan çiftini bir an olsun yalnız bırakmayan Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya, yakın dostlarının hastalığı atlaması sonrası onları akşam yemeğine davet etti.

Yaklaşık iki saatlik yemek sonrası mekandan ayrılan Bürsin ve Sarıkaya mutfak personelini ziyaret edip leziz yemekle için onlara teşekkür etti.

Mekan çıkışı görüntülenen ünlü çiftler "Arkadaşlar soğukta bizi çok beklediniz biliyoruz ama lütfen özrümüzü kabul edin, eve gitmemiz gerek. İnşallah bir daha ki sefere konuşma şansımız olur" diyerek araçlarına binip evlerinin yolunu tuttular.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI