Düğün sonrası ilk alışveriş...

5 yıllık birlikteliklerini evlilik ile taçlandırarak geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Asena Tuğal ile Şahin Irmak çifti, önceki gün Etiler Akmerkez'de görüntülendi.

26 Temmuz 2018 02:15 | Kategori: Magazin

Evliliklerinin üzerinden 3 gün geçmiş olmasına rağmen balayı aksine İstanbul'da kalan çift, kendini alışverişe verdi.Şahin Irmak yeni başlayan programından dolayı balayına çıkamadıklarını fakat en kısa süre de tatile gideceklerini söyledi.Evlendikten sonra hayatlarında bir şeyin değişmediğini ifade eden Asena Tuğal, ''Şahin bir tek hanım diye hitap etme başladı.'' diyerek gülümsedi. Soyadını kullanmaya devam edeceğini de söyleyen Asena Tuğal, ''Bütün soyadlarını bıraktık Asena Gözde Tuğal Irmak olarak kullanacağım, biraz uzun oldu soyadım ama'' diyerek gülümsedi. Çantasına asılı olan mavi ufak kutu ile de bir hayli dikkat çeken Asena Tuğal, ''Burcumun verdiği bir özellik sanırım. Biraz hijyen takıntım vardır. Dezenfekte suyu. '' dedi. 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI