Duvarlarda Dünya Kupası!..

Bu yıl Rusya'nın ev sahipliği yapacağı UEFA Dünya Kupası yaklaştıkça 14 Haziran'da turnuvanın açılış maçının oynanacağı başkent Moskova'daki binaların duvarları graffiti sanatçıları tarafından göz alıcı murallarla renklendiriliyor.

11 Haziran 2018 03:57 | Kategori: Dünya

Ruslar ve yurtdışından  gelen ressamlar, belirlenen alanlara Dünya Kupası  konulu  duvar resimleri yapıyor. Turnuva heyecanının yaşandığı ve rengarenk graffitilerle açık hava sanat galerisine dönüşen Moskova’dan görüntüler.Moskova'daki bir trafo binasına çizilmiş 2018 Dünya Kupası maskotu Zabivaka isimli kurt resmi.Moskova'nın neredeyse her semtinde binalara çizilmiş rengarenk graffitiler Dünya Kupası'nın yaklaştığını hissettiriyor.Moskova'da bir trafo binasını renklendiren Dünya Kupası konulu graffiti.Moskova'daki evlerin duvarlarına yapılmış dev graffitilerin hepsi Moskova Belediyesi onaylı.Meksikalı graffiti sanatçısı Farid Rueda'nın Moskova'daki bir trafo binasına çizdiği Dünya Kupası konulu mural.Meksikalı graffiti sanatçısı Farid Rueda'nın Moskova'daki bir apartman duvarına yaptığı 30 metrelik Dünya Kupası konulu resim.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI