Ece Vahapoğlu Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Seferberliği'ne katıldı

Hepsiburada'nın kadınların e-ticaret ekosistemine dahil edilerek hem istihdama hem de ekonomiye değer katmak felsefesiyle hayata geçirdiği "Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü" programı büyümeye devam ediyor. Spor ve sağlık konusunda yaptığı çalışmalarla ülkemizin öncü isimlerinden olan Ece Vahapoğlu'da Fit 21 markasıyla programa katılarak kadınlara kendi girişimlerini kurma ve e-ticarete taşıma konusunda cesaret veriyor.

05 Kasım 2018 14:48 | Güncelleme :05 Kasım 2018 14:54 | Kategori: Magazin

"Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programıyla, teknoloji ve pazarlama gücünü toplumsal gelişimin teminatı olan kadınlar için seferber ediyor. Programa katılan girişimci kadınlar e-ticarette işini kurarken ya da büyütürken Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada’nın gücünden ve sağladığı özel teşviklerden yararlanıyor. Program kapsamında Anadolu’nun en ücra noktasında dahi olsalar, ticaret hayatına giriş yapmak isteyen kadınlar ürünlerini Hepsiburada üzerinden Türkiye’nin 81 iline ulaştırabiliyorlar.

Spor ve sağlık konusunda yaptığı çalışmalarla önemli bir hayran kitlesine sahip, sertifikalı wellness ve yoga eğitmeni Ece Vahapoğlu Girişimci Kadınları arasına katıldı. Vahapoğlu, program sayesinde bir yandan ürünleri müşterilerine ulaştırırken, diğer yandan da kadınlara e-ticaret ile işlerini nasıl daha fazla büyütecekleri konusunda ilham veriyor.

Vahapoğlu, Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla ilgili "Mağaza açtım ve ürünlerimi Türkiye’nin en büyük satış ve pazarlama platformunda sergilemeye başladım. Anadolu’nun neresinde olurlarsa olsunlar tüm kadınlara sesleniyorum; bu programa katılarak kendi ayaklarınız üzerinde durun, çalışıp üretmenin ve değer yaratmanın zevkini keşfedin. Hem aile hem ülkemiz ekonomisine kadınlar olarak katkıda bulunmaya devam edelim…” mesajını verdi.

Ece Vahapoğlu nefes alan, esneyen kaliteli kumaşları, vücudu iyi saran güzel kalıpları, kullanışlı ve moda trendlerini barındıran ürünleri girişimci kadın programıyla birlikte tüm müşterilere ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor. Sade, sportif ve şık dokunuşlar barındıran, Ece Vahapoğlu tescilli siyah beyaz çizgilerin kontrast netliği ve renk çeşitleriyle kaliteli yerli ürünlerle, spor yaparken konfor ve şıklığı da ön planda tutuyor. Çevre dostu file ambalajı ve etiketiyle plastik kullanmayan ürünlerde estetik görünümü göz ardı etmeden, harekete geçirici canlı renklere yer veriyor.

Girişimci Olmak İsteyen Kadınlara Özel Fırsatlar

Ekonomi ve istihdama kadın katılımını artırmak için hayata geçirdiği Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla kadın girişimcilere; ücretsiz mağaza açma hakkı, indirimli komisyon oranları, kampanya ve pazarlama desteği, indirimli kargo desteği, ödeme sistemlerinde yıllık ücret ve komisyon indirimi, ücretsiz sınıf eğitimleri ve mentorluk ve dijital pazarlama destekleri sunuyor. Girişimci kadınları ön plana çıkararak, satış ve bilinirliklerine katkı sağlamak için bu platformda özel bir sayfa bulunuyor. Bu sayfada tasarımdan el emeğine, doğal ürünlerden kurumsal hediyelere kadar birçok kategoride girişimci kadın ürünü müşterilerine sergileniyor. Girişimci kadınların ürünlerini ön plana çıkarmak için ‘Kadın Girişimci’ logosu ile ürünlerini ayrıştıran fiörma, müşterilerini kadın ürünlerini almaya teşvik ediyor.

Mayıs 2017’den bu yana Türkiye genelinde yaklaşık 3.200 kadın girişimcinin dahil olduğu programa son olarak Ece Vahapoğlu’nun katılması pek çok kadın girişimciye ilham vererek toplumda kadın girişimcilerin artması için bilinç oluşmasına katkı sağlıyor.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI