Erdoğan'ın seçim şarkısı ilk kez dinletildi

Ankara'da AK Partili gençlere seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Hak ve özgürlükler ya bizle geldi be. 'Demokrasi' diyorlar 'özgürlük' diyorlar. Şu anda başörtülü olanlar her yerde çalışma hakkına sahip mi, özgürlük bu" dedi. AK Parti'nin 24 Haziran'a kadarki süreçte kullanacağı ilk kampanya şarkısı da kamuyoyuyla paylaşıldı.

11 Mayıs 2018 11:56 | Kategori: Siyaset

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Ankara'da yapılan 5. Gençlik Kongresi öncesi, salonun önünde toplananlara hitap etti. ​"Biz eserlerimizle konuşuyoruz. Hak ve özgürlükler bizle geldi" diyen Erdoğan, özetle şunları söyledi:

Onlara şunu sorun: Siz hayatınızda hiç Avrasya Tüneli yapabildiniz mi, bir Yavuz Sultan Selim Köprüsü yapabildiniz, Osmangazi köprüsü yapabildiniz, Nizip Köprüsü yapabildiniz mi? Onlara şunu söyleyeceksiniz AK Parti'nin eseri olmadığı vilayet yoktur.

Hak ve özgürlükler ya bizle geldi be. Benim başörtülü bacılarım kızlarım… Onların elinden üniversiteye gitme hakkını ellerinden aldınız. ‘Demokrasi' diyorlar ‘özgürlük' diyorlar. Şu anda başörtülü olanlar her yerde çalışma hakkına sahip mi, özgürlük bu.

'PARTİ KURARAK KÜRT KARDEŞLERİMİ SÖMÜRDÜLER'

Ayrımcılık yok, ama onlar ayırdılar, böldüler. Biz bütünleştirdik. Farkımız bu. Çukurlar açtılar. Güneydoğu Anadolu'yu maalesef atık su kanalı gibi böldüler. Onlara dersini verdik mi? İnlerine gireceğiz dedik, girdik mi? Bu milletin huzuruna kastedenlere buraları zindan ederiz.

Bunlar bir de parti kurarak benim Kürt kardeşlerimi sömürdüler.'ER OĞLU ERDOĞAN' ADLI YENİ KAMPANYA ŞARKISI ÇALINDI

AK Parti'nin kampanya sürecinde meydanlarda dinleteceği ilk şarkı, Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'nde kamuoyu ile paylaşıldı.

​Salonda, Ceyhun Çelikten tarafından seslendirilen 'Er oğlu Erdoğan' adlı yeni kampanya şarkısı çalındı. Şarkının başlangıcında, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstiklal Marşı'nın üçüncü kıtasını okuyor.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI