Erkekler eşlerinden izinli izlemeye geliyor

Türkiye'de ilk defa 9 bayan müzisyenin bir araya gelerek oluşturduğu İstanbul Girls Orchestra önceki akşam Jolly Joker'de sahne aldı.

21 Kasım 2017 13:27 | Kategori: Magazin

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İstanbul Girls Orchestra   üyeleri seslendireceği şarkıları ve konserde yaşadıklarını anlattı. İstanbul Girls Orchestra solistlerinden Gamze Tokgöz ‘ Her telden yerli yabancı şarkılar seslendireceğiz. Ortama ve konsere göre şarkılarımızı belirliyoruz. Bayanlardan destek görüyoruz. Erkek konuklarımız eşlerinden izin alarak geliyorlar ‘dedi.

Röportaj sonrası sahneye çıkan  İstanbul Girls Orchestra konserde yerli yabancı birçok eserlerle yaklaşık 3 saat boyunca konuklara müzik ziyafeti verdi.

Dünyaca ünlü sanatçılar tarafından seslendirilmiş şarkıları Türk enstrümanlar ile yeniden düzenleyerek farklı bir tarz oluşturmayı başaran İstanbul Girls Orchestra konser boyunca büyük alkış aldı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI