radyobir
radyobir

Fatih Koyunoğlu ve eşi Tiyatro Hayali'yi kurdu

Sinema ve televizyon dizilerinin başarılı oyuncusu Fatih Koyunoğlu eşi Ayça Koyunoğlu ile yıllardır hayalini kurdukları tiyatroya kavuştular. 'Tiyatro Hayali'yi yönetmen Emrah Eren ile kuran sanatçı çift, ilk oyunları 'Aşk Hikayen Düşmüş'te birlikte sahneye çıkıyorlar.

08 Aralık 2022 16:55 | Kategori: Tiyatro

Ahmet Sami Özbudak’ın yazdığı ve yönetmen Emrah Eren’in yönettiği Tiyatro Hayali’nin ilk oyunu "Aşk Hikayen Düşmüş” hiç kavuşmamış iki aşığın uzaktan uzağa oynadığı oyunlara seyircinin tanıklık etmesini sağlıyor. "Aşk Hikayen Düşmüş” birbirlerinin ruh eşi olan iki aşığın uzaktan uzağa oynadığı oyunların anlatıldığı bir aşk masalı…Oyun parmak boyunda insanlar, kanatlı müzisyenler, hayaletler ve ışıklı yollar ile aşıkların birlikte çocuk olduğu, zaman zaman birlikte delirdiği bir bahçeyi gösteriyor bize. Tiyatro Hayali’nin ilk oyunu olacak 'Aşk Hikayen Düşmüş' 10 Aralık Cumartesi 20:30’da Baba Sahne’deki gösterimle prömiyer yapacak. "Aşk Hikayen Düşmüş” 11-12 ve 24 Aralık’ta tekrar Baba Sahne’de oynayacak.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI