Flaşlar patladı, keyfi kaçtı...

Geçtiğimiz ay kendisi gibi oyuncu sevgilisi Birkan Sokullu'dan ayrılan Berrak Tüzünataç, önceki gece Nişantaşı'nda bir mekanda eğlencedeydi.

10 Aralık 2018 02:14 | Kategori: Magazin

Gece yarısı mekandan çıkacağı sırada gazetecilerin olduğunu öğrenen oyuncu, görüntü alınmaması için gazetecileri mekandan uzaklaştırdı. Mekandan çıktığı erkek arkadaşıyla taksiye binen Tüzünataç’ın keyfi taksinin Dolmabahçe ışıklarda durduğu sırada patlayan flaşlarla kaçtı. Taksinin arka koltuğunda erkek arkadaşı ile kahkaha atan oyuncu, kendisini görüntüleyen gazetecileri karşısında görünce suratı düştü.

Ne oldu şimdi he? Ne oldu?

Yanında oturan erkek arkadaşı başını öne eğerek görüntü alınmaması için çaba sarf etse de bunda başarılı olamadı. Keyfi kaçan ikili görüntülenmekten kurtulamazken, güzel oyuncu gazetecilere, ‘’Ne oldu şimdi ha? Ne oldu?’’ diye tepki gösterdi. Soruları yanıtsız bırakan oyuncu, taksi ile Etiler yönüne devam etti. Alkent sitesine giren taksi, kapıdaki, güvenliklere de talimat vererek gazetecileri içeri aldırmadı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI