Funda sezonu açtı!

Güçlü yorumcu Funda Arar, önceki akşam Şişli'deki Günay Restaurant'ta sahne aldı. Sezonun ilk sahnesinde, swaroski taşlarla süslü elbisesiyle göz kamaştıran sanatçı sevilen şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan söyledi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Funda Arar, dinleyicilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

20 Ekim 2018 14:13 | Kategori: Magazin

Güzel yorumcu sahne öncesi basın mensuplarının karşısına geçerek soruları yanıtladı. Arabesk albümünün çok sevildiğini söyleyen başarılı sanatçı yeni klip hazırlığında olduğunu belirtti. Funda Arar, "Arabesk albümü çok güzel gidiyor. Tepkilerde çok güzel satışlarında da memnunuz iyi gidiyor. İkinci klibimizi çekeceğiz onun toplantılarını yapıyoruz” dedi.

"Türkü albümü de yapmak isterim”

Bir röportajında Kubat’a meydan okuyarak türkü albümü çıkarabileceğini söyleyen şarkıcı, "Kubat üstad bu konuda bana sordular ‘Türkü albümü yapar mısınız?’ diye olabilir neden olmasın Kubat’a meydan mı okuyorsunuz diyince bende patlattım evet meydan okuyorum diye. Valla türküler çok güzel neden olmasın bir gün olabilir. Güzel farklı bir proje olursa türkü projeside yapmak isterim” dedi.

"Müzikle uğraşmak kolay değil”

5 yaşındaki oğlu Aras’ın müzikle ilgilendiğini söyleyen Arar, "Çok güzel şarkılar söylüyor. Bir piyanonun başında bir eline gitarı alıyor. Şarkı söylüyor çalıyor. Müzisyen aile olunca ister istemez çocukta ilgileniyor” dedi. Muhabirlerin, "Babası gibi enstrüman mı çalacak? yoksa annesi gibi şarkı mı söyleyecek?” sorusuna sanatçı, "Herhalde söyleyecekmiş gibi geliyor. Söylemeye daha meraklı, ben elbette müzisyen olmasını çok arzu ederim. Belli olmaz bakalım ilerde ne gösterecek belki çok başka bir meslekte seçebilir. Aslında seçse daha iyi çünkü bizim işimiz çok zor çok emek var, her meslekte emek var tabi müzik yapmak müzikle uğraşmak kolay değil” dedi.

"Müzik camiasından çok tatlı, çok sevdiğimiz dostlarımız var”

Bir röportajında "Issız bir adada yalnız kalsanız yanınıza hangi üç ünlüyü alırdınız?” sorusuna, "Kimseyi almam” diyerek cevap veren şarkıcı muhabirlerin konu ile ilgili soruları karşısında, "İşin esprisiydi o. Müzik camiasından çok tatlı, çok sevdiğimiz dostlarımız var, şimdi 3 tanesinin ismini sayarsam diğerlerinin hatrı kalır diye öyle cevap verdim” dedi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI