Futbol kalesinden manzaralar

Rusya'nın evsahipliği yapacağı Dünya Kupası açılış maçının oynanacağı 14 Haziran yaklaştıkça dünya genelinde futbol heyecanı daha da artıyor.

12 Haziran 2018 02:45 | Kategori:

Dünyanın dört bir yerinde futbolseverler sadece özel futbol sahalarında değil plajlar, çayırlar, çöller, buzla kaplı alanlarda sözün kısası canlarının istediği her yerde futbol oynuyorlar.Hindistan'daki bir futbol sahasında konuşma yapan ruhani lideri Dalay Lama'yı dinleyen budist rahipler.Bolivyalı çocuklar, Piray Nehri'nin kıyısında futbol oynuyor.Güney Afrika Cumhuriyeti'ndeki Diepsloot kasabasında futbol kalesine yaslanarak gitar çalan genç.İngiltere'de bir duvara çizilmiş futbol kalesi resmi.Hindistan'ın Mukata köyünün sakinleri sel nedeniyle kısmen sular altında kalan futbol kalesinin önünden kayıkla geçiyor.Futbol kalesinin üzerindeki yıldızlı gökyüzü.Rusya'nın başkenti Moskova'nın bir avlusunda bulunan futbol kalesi.Lima'daki Puruchuco arkeolojik alanında futbol oynayan çocuklar.Kuzey Buz Denizi'ndeki Spitsbergen Adaları'nda yer alan Barentsburg kentindeki futbol kalesi.Futbol oynayan Afrikalı çocuklar.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI