Geleceğin kralı 1 yaşında!..

Geçen yıl bu zamanlar bütün dünya nefesini tutmuş onun gelmesini bekliyordu. Günlerce sürdü bu bekleyiş. Sonunda İngiliz tahtının üçüncü sıradaki varisi olan Prens George 22 Temmuz 2013'te Londra St Mary Hastanesi'nde dünyaya geldi. Ama bu da yetmedi. Herkes Cambridge Dükü William ile karısı Kate Middleton'ın ilk bebeğini görebilmek için hastanenin kapısı önünden ayrılmadı.

22 Temmuz 2014 09:30 | Güncelleme :22 Temmuz 2014 11:38 | Kategori: Avrupa

İngiltere tahtının varisi Prens George

Sonunda dünyaya geldikten bir gün sonra Prens George, mavi üzerine beyaz puantiyeli bir elbise giyen annesinin kucağında kamuoyunun karşısına çıktı. Annesi ve babasıyla birlikte ilk pozlarını verdi. Aradan tam bir yıl geçti ve Prens George, bugün 1 yaşına giriyor. Vaftiz töreni, ardından anne ve babasıyla birlikte çıktığı Yeni Zelanda ve Avustralya gezisiyle yine gündemin ilk sıralarına yerleşti. Hatta orada ilk resmi davetini de verdi. Yaşıtlarıyla bir araya geldi. Prens George'un bugün birinci yaşını kutlayacak olması başta annesi Kate Middleton ve babası Prens William olmak üzere tüm ailesini ve İngiliz halkını büyük bir heyecana sürükledi.  

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI