Radyo Bir
Radyo Bir
Radyo Bir

İlk film heyecanı

İlk oyunculuk deneyimi olan Çalınmış Hayatlar dizisindeki başarılı performansı ile yıldızı parlayan yetenekli oyuncu Özge Özkaplan, 8 Ekim'de vizyona girecek olan Milyonda Bir filmiyle uzun metrajlı bir filmde ilk defa yer almanın heyecanını yaşıyor.

04 Ekim 2021 15:22 | Kategori: Magazin

Milyonda Bir filminde başrolün uzun süreli devam eden ilişkisi olan Aslı isimli karakteri canlandıran güzel oyuncu Özge Özkaplan, oyuncu koçu ve aynı zamanda çok sevdiği arkadaşı olan Esra Kızıldoğan ile çekimlere hazırlandı. 

''Bu filmde herkes kendinden bir şeyler bulacak.''

İlk sinema filmi olduğu için çok heyecanlı ve mutlu olduğunu dile getiren genç oyuncu, projede yer alması ile ilgili duygularını şu sözlerle dile getirdi: ''Milyonda Bir benim ilk sinema filmim ve bu projede yer aldığım için çok mutluyum. Günümüz ilişkilerine, alışkanlıklara, karşımıza çıkan milyonda bir olasılıklara değinen bu filmde herkesin kendinden bir şey bulabileceğini düşünüyorum. Adana’daki çekim günlerimiz Bestemsu (Özdemir) ile zaten normal hayatta da yakın arkadaşım olduğu için daha da eğlenceli hale geldi . Filmde; Ali Erkazan ve Suzan Aksoy gibi usta oyuncularla oynama şansı elde etmek gurur vericiydi tabii ki. Melih’le de iyi arkadaş olduk bu süreçte. Hatta sonrasında, senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı ilk kısa metraj festival filminde de rol aldım. Onu da heyecanla bekliyoruz.’’

Özge Özkaplan, yeni sezonda farklı çalışmalara imza atacağının sinyallerini vererek çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI