İlker Kaleli ayıp etti!..

Ekranların sevilen oyuncusu İlker Kaleli, önceki gece Arnavutköy'de bir doğum günü partisine katıldı. Mekana yalnız gelen oyuncu, gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

16 Aralık 2017 02:34 | Kategori: Magazin

Çıkışta gazetecilerin kendisini beklediğini öğrenen oyuncu, "Poyraz Karayel"le ilgili soru sorulmaması için elinden geleni yaptı. 3 yıl projenin dizisinde rol alan Kaleli, görevlilerden yardım istedi ve görüntü alınmamasını söyledi.

Bu durumu gazetecilere ileten mekan yetkilileri, olumsuz yanıt alınca çareyi saldırganlıkta buldu. Kaldırım üzerinde İlker Kaleli'nin çıkmasını bekleyen gazeteciler, mekan sahibi tarafından "Bu kaldırımda bekleyemezsiniz, sizi burada istemiyorum" şeklinde tehdit edildi. 

Gazeteciler darp edildi!

Bu baskıya direnen muhabirler, bu kez sözlü ve fiziksel saldırıya uğradı. Mekanın sahibinin tehditleri devam ederken, Kaleli'nin isteği üzerine VİP aracını kapıya sıfır bir şekilde yanaştıran şoför, yasak olmasına rağmen kaldırım ihlali yaptı ve yayaların yolunu kesti.Kısa süre sonra mekandan 3 görevli eşliğinden çıkan İlker Kaleli, muhabirlerin yaptırdıklarına tepki göstermesi ile soluğu yan kapıda aldı.

Benim bunlardan haberim yok dedi, kaçtı!

"Yaptırdığınızdan dolayı mutlu musunuz, bizler bunu mu hak ediyoruz?" diyen muhabirleri duyan oyuncu, soluğu onların yanında aldı. Görüntülenmek istemeyen ve istemediği sorulara maruz kalmak istemeyen oyuncu, "Neler oluyor, benim bir şeyden haberim yok" diyerek durumu toparlamaya çalıştı.

Mekan sahibinin ve şoförünün yaptıklarını duyan oyuncu, "Benim sizlerle ne zaman sorunum oldu, benim haberim yok. Ben kimseye böyle bir istekte bulunmadım" dedi. Ancak durumun hiç de öyle olmadığını bilen Kaleli, yapacak birşeyi kalmayınca çareyi hızlıca oradan ayrılmakta buldu.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI