radyobir
radyobir

Ölen kızlarını yeniden diriltmek istiyorlar

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bir çift, hayatını kaybeden 2 yaşındaki kızlarını yeniden diriltmek için 'küresel dua' çağrısında bulundu. Ailenin bu çağrısına destek çıkan bir kilise tarafından başlatılan kampanyaya 50 bin dolar bağış toplandı.

21 Aralık 2019 05:36 | Kategori: Dünya

Kaliforniya’da ebeveynleriyle yaşayan 2 yaşındaki Olive Alayne Heiligenthal, cuma günü solunumunun durması sonucu uykusunda hayatını kaybetti. Acılı aile, kızlarını yeniden hayata kavuşturma umuduyla ‘küresel dua’ çağrısında bulundu.

Ebeveynler Andrew ve Kalley Heiligenthal’ın bu çağrısına kulak veren Bethel Kilisesi, GoFundMe adlı internet sitesi üzerinden bir kampanya başlattı. Kilise yönetimince açılan kampanyaya kısa sürede 50 bin dolar bağış yapıldı.Anne Kalley sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Tanrının bu küçük kızı yeniden hayata getireceği inancıyla bizimle birlikte durmak için dünyanın her yerindeki kiliselerden dua bekliyoruz. Onun bu dünyadaki vadesi henüz dolmadı” ifadelerini kullandı.

Yapılan bağışların ailenin bu süreçte karşılaşacağı ‘beklenmedik harcamalarına’ aktarılacağını belirten Kilise yönetimi ve kampanyaya destek veren bağışçılar, küçük Olive’in küresel dua dayanışmasıyla hayata yeniden döndürülebileceğini umut ettiklerini dile getiriyor.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI