Rakiplerimiz belli oldu
UEFA Avrupa Ligi gruplarında yer almaya hak kazanan Beşiktaş ile Fenerbahçe ve Akhisaspor'un rakipleri belli oldu.
Monaco’da saat 14.00'te çekilen kuraya siyah-beyazlılar, seribaşı olarak katıldı. Fenerbahçe 2. torbada, Akhisarspor ise 4. torbada yer aldı.
Avrupa Ligi’nde grup maçları 20 Eylül’de başlayıp 13 Aralık’ta sona erecek.
Son olarak Atletico Madrid’in müzesine götürdüğü UEFA Avrupa Ligi’nin finali, 29 Mayıs’ta Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Olimpiyat Stadı’nda oynanacak.
UEFA Avrupa Ligi Grupları ve takımlar şöyle belirlendi:
A GRUBU
Leverkusen (Almanya), Ludogorets (Bulgaristan), Zurich (İsviçre), AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi)
B GRUBU
Salzburg (Avusturya), Celtic (İskoçya), Leipzig (Almanya), Rosenborg (Norveç)
C GRUBU
Zenit (Rusya, Kopenhag (Danimarka), Bordeaux (Fransa), Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)
D GRUBU
Anderlecht (Belçika), Fenerbahçe, Dinamo Zagreb (Hırvatistan), Spartak Trnava (Slovakya)
E GRUBU
Arsenal (İngiltere), Sporting Lizbon (Portekiz), Karabağ (Azerbaycan), Vorskla (Ukrayna)
F GRUBU
Olimpiakos (Yunanistan), Milan (İtalya), Betis (İspanya), Dudelange (Lüksemburg)
G GRUBU
Villa Rial (İspanya), Rapid Vien (Avusturya), Spartak Moskova (Rusya), Glascow Rangars (İskoçya)
H GRUBU
Lazio (İtalya), Marsilya (Fransa), Eintracht Frankfurt (Almanya), Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)
I GRUBU
Beşiktaş, Genk (Belçika), Malmö (İsveç), Sarpsborg (Norveç)
J GRUBU
Sevilla (İspanya), Krasnodar (Rusya), Standart Liege (Belçika), Akhisarspor
K GRUBU
Dinamo Kiev (Ukrayna), Astana (Kazakistan), Rennes (Fransa), Jablonec (Çek Cumhuriyeti)
L GRUBU
Chelsea (İngiltere), Paok (Yunanistan), Bate (Belarus), Vidi (Macaristan)
Son olarak Atletico Madrid’in müzesine götürdüğü UEFA Avrupa Ligi’nin finali, 29 Mayıs’ta Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Olimpiyat Stadı’nda oynanacak.
UEFA Avrupa Ligi Grupları ve takımlar şöyle belirlendi:
A GRUBU
Leverkusen (Almanya), Ludogorets (Bulgaristan), Zurich (İsviçre), AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi)
B GRUBU
Salzburg (Avusturya), Celtic (İskoçya), Leipzig (Almanya), Rosenborg (Norveç)
C GRUBU
Zenit (Rusya, Kopenhag (Danimarka), Bordeaux (Fransa), Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)
D GRUBU
Anderlecht (Belçika), Fenerbahçe, Dinamo Zagreb (Hırvatistan), Spartak Trnava (Slovakya)
E GRUBU
Arsenal (İngiltere), Sporting Lizbon (Portekiz), Karabağ (Azerbaycan), Vorskla (Ukrayna)
F GRUBU
Olimpiakos (Yunanistan), Milan (İtalya), Betis (İspanya), Dudelange (Lüksemburg)
G GRUBU
Villa Rial (İspanya), Rapid Vien (Avusturya), Spartak Moskova (Rusya), Glascow Rangars (İskoçya)
H GRUBU
Lazio (İtalya), Marsilya (Fransa), Eintracht Frankfurt (Almanya), Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)
I GRUBU
Beşiktaş, Genk (Belçika), Malmö (İsveç), Sarpsborg (Norveç)
J GRUBU
Sevilla (İspanya), Krasnodar (Rusya), Standart Liege (Belçika), Akhisarspor
K GRUBU
Dinamo Kiev (Ukrayna), Astana (Kazakistan), Rennes (Fransa), Jablonec (Çek Cumhuriyeti)
L GRUBU
Chelsea (İngiltere), Paok (Yunanistan), Bate (Belarus), Vidi (Macaristan)
Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
İlgili Haberler
- Rus muhalif Navalni hapishanede öldü
- İdlib'e düzenlenen hava saldırısında 3'ü çocuk 5 sivil öldü
- Devrim Muhafızları komutanı İsrail'in Suriye saldırısında öldü
- İsrail ordusu Gazze'de 47 Filistinliyi öldürdü
- Fransa'nın Montpellier kentinde toplu taşıma ücretsiz oldu
- 50 yıl hapis yatan mahkumun suçsuz olduğu anlaşıldı
- Irak'ta yerel seçimlere katılım oranı yüzde 41 oldu
- Paraguay'da cezaevi operasyonunda 10 kişi öldü
- İsrail Ordusu Gazze'de bir gazeteciyi daha öldürdü
- Meksika'da bir partiye düzenlenen saldırıda 12 genç öldü