Son yadigarı da kazıttı...

Asena Atalay, Caner Erkin'den kalan son yadigarı sildirdi.

06 Ocak 2018 02:22 | Kategori: Magazin

Beşiktaşlı yıldızla evli olduğu dönemde ‘Benim kocam kral’ anlamına gelen taç figürlü bir dövme yaptıran sunucu, önceki gün Nişantaşı’ndaki bir merkeze gitti. Asena, lazer işlemle bu aşk dövmesini sildirdi.

Son günlerde Caner Erkin'le yaşadıklarını bir kitapta anlatacağı konuşulan Asena Atalay, önceki gün de soluğu Nişantaşı'ndaki bir güzellik merkezinde aldı..

Yıldız futbolcuyla evli olduğu dönemde sol bacağının arkasına kral tacı şeklinde ve 'CNR' harflerinin olduğu bir dövme yaptıran güzel sunucu, bin pişman oldu. Evliliğinden bir de çocukları olmasına rağmen eski eşiyle kanlı bıçaklı olan Asena Atalay, dövmeyi sildirmek için işlemlere başladı. Hem kral tacı hem de 'CNR' harflerini sildirmeye başlayan Asena Atalay, eski eşinin son hatırasından kurtulmak için de yaklaşık 3 bin 500 TL ödeyecek..

Bu arada Caner Erkin, Asena Atalay için yaptırdığı dövmeyi sildirmiş ve kolunun iç kısmına şimdiki eşi Şükran Ovalı'nın yüzünü dövme yaptırmıştı. Güzel oyuncunun da ensesine Caner Erkin için 'gülücük şeklinde' bir dövme yaptırdığı ortaya çıkmıştı..

Önceki gün Nişantaşı'ndaki bir klinikte lazerle dövme silme işlemi yaptıran Asena Erkin'e eski eşinin hatırasından kurtulmak yaklaşık 3 bin 500 TL'ye mal olacak. Bu arada işlem sırasında oluşan yaralar, büyük acı veriyor.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI