Tepeden tırnağa kırmızı

Yeni yılda Girne'de sahneye çıkan Fatih Ürek kırmızı kostümü ve iri tek taş yüzüğü ile adeta geceye damga vurdu. Tepeden tırnağa kırmızı giyinen sanatçı yılbaşı gecesi kırmızı giyme modasına fazlası ile uydu. Nilgün Belgün ise şovu ile izleyenleri kahkahaya boğarken, bir süreden beri hasta olan ve tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'i de unutmadı ve "Mehmet Ali Erbil bir numaradır" dedi.

03 Ocak 2019 11:40 | Kategori: Magazin

Fatih Ürek ve Nilgün Belgün’ün sahne aldığı Girne'de, yılbaşı gecesi için 200 bin Euro’luk dev bir çadır kuruldu. Özel yılbaşı çadırında sahneye çıkan Nilgün Belgün yaptığı  esprilerle kahkaha fırtınası estirdi. Belgün "Bu sahne aslında Mehmet Ali Erbil’in sahnesi. O, Türkiye’nin bir numaralı şovmenidir. Ben onun yerine sahneye çıkmıyorum onun yerini dolduramam” dedi. Nilgün Belgün, Erbil’in bir an önce iyileşerek sahnelere geri dönmesini arzu ettiğini belirtti ve Erbil’i sahnede yad etti.

Tek taş yüzüklü kırmızılı Fatih Ürek…

Fatih Ürek de Kıbrıs yılbaşı kutlamalarının en gözde isme oldu. Şarkıları ile coşkulu bir konser veren sanatçı kırmızı kıyafeti ile de olay yarattı. Tepeden tırnağa kırmızı bir kıyafet giyen sanatçı, yılbaşı gecesi kırmızı giyme geleneğini de fazlasıyla yerine getirmiş oldu. Fatih Ürek, ayakkabılarına kadar her şeyiyle deyim yerindeyse "kıpkırmızı” idi. Parmağındaki  iri bir tek taş yüzük ile dikkat çeken sanatçı, Nilgün Belgün ile saatler gece yarısını gösterirken sahnede yılbaşı ağacı şeklinde hazırlanmış pastayı keserek yeni yıla girdi. Nilgün Belgün ile Fatih Ürek’li yılbaşı eğlencesine katılanlar arasında  Selçuk Yöntem ve eşi  Cihan Yöntem ile Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan’da vardı. 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI