Trump'a "Onu tutuklayın" diye slogan atıldı

ABD'de beyzbol maçı izlemek için stadyuma gelen ABD Başkanı Donald Trump, taraftarın yuhalamasıyla karşılaştı. Çok sayıda kişinin Trump için 'Onu tutuklayın' diye slogan attığı görüldü.

28 Ekim 2019 14:04 | Güncelleme :28 Ekim 2019 17:15 | Kategori: Dünya

ABD Başkanı Donald Trump, IŞİD lideri Ebubekir el Bağdadi'nin ölümüyle sonuçlanan operasyonu ilan ettikten sonra gittiği beyzbol maçında protestoyla karşılaştı. 

Nationals ile Astros takımları arasında gerçekleşen karşılaşmayı izlemek üzere stadyuma giden Trump, taraftarı selamladığı görüntüsü dev ekrana yansıtıldığı anda çok sayıda kişi tarafından yuhalandı. 

Dev ekranda  Trump ile eşi Melania'yı gören taraftarların ayrıca, "Onu tutuklayın" diye slogan attıkları görüldü.Trump ile eşinin yanında aynı zamanda Cumhuriyetçi siyasetçiler Lindsey Graham, Steve Scalise, Mark Meadows, Liz Cheney ve Matt Gaetz de maçı izleyen isimler arasındaydı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI