Üniversiteden Yavuz Yılmaz'ın ölümüyle ilgili açıklama

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz'ın oğlunun ölümüyle ilgili olarak Kent Üniversitesi'nden açıklama geldi. Açıklamada Yılmaz'ın felce doğru giden komplikasyonlardan dolayı ağır stres altında olduğu belirtildi.

17 Aralık 2017 10:19 | Kategori: Yaşam

Yılmaz'ın ölümünün ardından icra kurulu üyesi olduğu İstanbul Kent Üniversitesi'nden açıklama geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"İcra kurulu üyemiz Sayın Yavuz Yılmaz, bir süredir "Temporal Lob Epilepsi” hastalığından muzdarip olup, tedavi görmekteydi. Hastalığın doğal süreci çerçevesinde oluşan, son dönemde giderek ağırlaşan ve felce doğru ilerleyen komplikasyonları nedeniyle ağır stres altındaydı.

Bu manevi baskıya dayanamayarak, 16/Aralık/ 2017 günü hayata veda eden çok sevgili Yavuz Yılmaz’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.

Hatırası ve üniversitemize yaptığı katkılar her zaman hatırlanacaktır. Nur içinde yatsın."Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI