Ünlü modacıları Antalya'da ağırladı Gelen Kutusu x

Genç tasarımcı Güler Baysal, Antalya Fashion Week kapsamında düzenlediği defilede dünyaca ünlü modacıları ağırladı. Lübnanlı Abed Mahfouz ile Azerbaycanlı Fakhriya Khalafova ve Shervin Najafpour, Antalya'da Baysal'ın konuğu olarak tasarımlarını moda tutkunlarının beğenisine sundu.

14 Mart 2019 23:20 | Kategori: Magazin

Modanın kalbi bu kez Antalya’da attı. Emy Organizasyon tarafından düzenlenen Antalya Fashion Week, dünyaca ünlü modacıları bir araya getirdi. Tasarımcı Güler Baysal da etkinlik kapsamında ünlü modacıları ağırladı. Lübnanlı Abed Mahfouz ile Azerbaycanlı Fakhriya Khalafova ve Shervin Najafpour, Baysal’ın konuğu olarak Antalya Fashion Week’e katılıp tasarımlarını tanıttı.

LÜBNANLI TASARIMCI ANTALYA’DAN MUTLU AYRILDI

Lübnanlı tasarımcı Abed Mahfouz, Türkiye’ye ilk kez geçtiğimiz haftalarda gelmiş ve Güler Baysal’la beraber bazı projelerde yer alacağını açıklamıştı. Antalya Fashion Week’te gördüğü ilgi karşısında çok mutlu olan Mahfouz, Baysal’la işbirliğinden memnun kaldığını söyledi.

GÜLER BAYSAL YURTDIŞINA AÇILIYOR

Moda haftasının en çok ses getiren defilesine imza atan isim de Güler Baysal‘dı. Genç tasarımcı, couture abiyeleri, gelinlikleri ve erkek gece koleksiyonu ile etkinliğe damgasını vurdu. Bilkent Üniversitesi’nde aldığı sanat eğitiminin ardından, Milano’nun ünlü tasarım okulu Istituto di Moda Burgo’da Moda Tasarımı bölümünü bitiren Güler Baysal, yakında yurtdışında da adından söz ettirecek. Baysal, bu yıl dünyanın birçok ülkesinde düzenlenecek organizasyonlarda ünlü modacılarla aynı podyumu paylaşacak.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI