Usta sanatçı Ayten Uncuoğlu'na İzmir'den ödül

İzmir Valiliği, Kültür Turizm İl Müdürlüğü ve ASİTEM'in (Sinema ve Televizyoncular Meslek Birliği) ortak düzenlediği, Uluslararası İzmir Artemis Film Festivali Karşıyaka Mavibahçe AVM'de gerçekleştirildi.

02 Eylül 2018 13:07 | Kategori: Kültür & Sanat

Bu yıl birincisi düzenlenen festivalde duayen sanatçı Ayten Uncuoğlu, rol aldığı "Öteki Taraf” filmiyle ‘Filme Değer Katan Ustalar Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Ödülünü Sinema Genel Müdürü Daire Başkanı Enver Arslan’ın takdim ettiği Uncuoğlu, heyecanını ve mutluluğunu "İzmir’e, Karşıyaka’ya merhaba! 1.Uluslararası İzmir Artemis Film Festivali kutlu olsun, sürekli olsun ve en iyisi olsun. Bu özel ödülü genç sinemacı arkadaşlarım ve dostlarım adına alıyorum. Bunun yanında 40 yılı aşkın Karşıyaka’da yaşamış güzelim anneme adıyorum.” sözleriyle belirtti.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI