Yazdı, oynayacak, yönetecek

Genç oyuncu Seden Seda Ekiztaş yazdığı senaryoyu hayat geçirmek için yoğun bir çalışma temposuna girmeye hazırlanıyor. İlk senaryosunda hem kamera karşısında hem de kamera arkasında olacak. Yazdığı senaryoda oynayacak ve yönetecek…

02 Aralık 2022 18:41 | Kategori: Magazin

Oyuncu Seden Seda Ekiztaş adını bir magazin programında yaptığı sokak röportajları duyurmuştu..

Oyunculuğa ise ilk adımı bir festival filmi olan "Aşkın sırrı" adlı filmle olmuştu. 2018 yılında gerilim-korku türünde olan "Musabbar" adlı sinema filminde, hemen ardından 2019 yılında polisiye - komedi türü "Sensiz Asla" adlı sinema projesinde yer almıştı. Seden Seda Muhabirlik yaptığı dönemi çok özlediğini habercilik yönünün daha ağır bastığını her fırsatta söylüyor.

Şu sıralar kendini sadece senaryo yazmaya kapatan oyuncu, bir dizi bir de sinema filmi projesi için yapım şirketleriyle görüşme halinde olduğu belirtti. Ayrıca Türkiye'de daha önce hiç yapılmamış farklı tarzda bir sinema senaryosunu yazdığını, bu projede da hem oynayıp hem de yönetmenlik yapmak istediğini belirtti.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI