Yeni'de "Kuzey" rüzgarları esti

Eğlence dünyasında, özlenen gazino kültürünü yeniden hayata geçiren Yeni Maslak'ta önceki gece Rubato & Volkan Konak ikilisi sahne aldı.

10 Şubat 2020 15:21 | Kategori: Yaşam

Usta müzisyenlerden oluşan Rubato grubunun sevilen şarkı performanslarıyla başlayan sahne, gecenin ilerleyen saatlerinde "Kuzeyin Oğlu" Volkan Konak ile devam etti. "Göklerde Kartal Gibiydim" şarkısıyla performansına start veren başarılı sanatçı, gece boyunca bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle Yeni'yi adeta ayağa kaldırdı. 

Karadeniz şarkılarının yanı sıra ege ve akdeniz yörelerine ait şarkılarla da izleyicileri eğlendiren Konak kendine özgü esprileriyle renklendirdiği gecenin finalinde "Bilime, sanata, kadına kıymet verenlere selam olsun. Ağırlığınız bu akşam bana kuvvet oldu. Uygar cesur ve güzel insanlara selam olsun. Alla'a ısmaladık. Türkiye sizlerle daha güzel." diyerek sahneden ayrıldı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI