Yolcular eski bakanla senatörü uçaktan attı

Pakistan'ın Karaçi Havaalanı'nda uçaklarının iki saat rötar yapmasına neden olan eski bir bakanla bir senatöre öfkelenen yolcular ikiliyi uçaktan dışarı attı.

17 Eylül 2014 13:18 | Güncelleme :17 Eylül 2014 14:23 | Kategori: Dünya

Pakistan eski İçişleri Bakanı ve Senatör Rehman Malik ile Senatör Rameş Kumar Wakwani’nin gecikmesi nedeniyle Karaçi’den havalanacak yolcu uçağının kalkışı tam iki saat ertelendi. Bu arada 250 yolcu da uçağın içinde iki siyasetçinin gelmesini bekledi.
İki siyasetçi uçağa gelince ise hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı. Öfkeli yolcular eski içişleri bakanını iterek uçaktan dışarı çıkarırken, Senatör Wakwani’yi de oturduğu koltuktan yaka paça kaldırıp dışarı attılar.
Uçak iki siyasetçinin dışarı atılmasından sonra havalanırken, Pakistan Havayolları olaydan sonra yaptığı açıklamada, gecikmeye "teknik bir arazı”nın neden olduğunu savundu.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI