SPOR

Rusya'da maçlar seyircili oynanacak

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yaklaşık 3 aylık aranın ardından 21 Haziran'da yeniden başlayacak Rusya Premier Ligi'nde statlara seyirci alınacağı bildirildi.
0 May 30 2020 içinde SPOR Devamını Oku ›

Serie A 20 Haziran'da başlıyor

İtalya Gençlik ve Spor Bakanı Vincenzo Spadafora, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle maçların askıya alındığı Birinci Futbol Ligi'nin (Serie A) kaldığı yerden 20 Haziran'da yeniden başlayacağını bildirdi.
0 May 29 2020 içinde SPOR Devamını Oku ›

Le Liga'ya haziranda izin çıktı

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, Birinci Futbol Ligi (La Liga) maçlarının 8 Haziran'da başlayabileceğini ve maçların seyircisiz oynanacağını açıkladı. Televizyondan ulusa seslenen Sanchez, ülkesinin kapılarının Temmuz ayından…
0 May 24 2020 içinde SPOR Devamını Oku ›

"Avrupa kupalarına iptal yok"

UEFA Başkanı Alexander Ceferin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ara verilen Avrupa kupalarını şimdilik iptal etme gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.
0 May 16 2020 içinde SPOR Devamını Oku ›

Premiere Lig başlıyor mu?..

İngiltere Dijital, Kültür, Medya ve Spor Bakanı Oliver Dowden, hükümetin futbol müsabakalarının haziran ayında tekrar başlaması için yeşil ışık yaktığını söyledi.
0 May 15 2020 içinde SPOR Devamını Oku ›

Serie A'da belirsizlik sürüyor

İtalya Gençlik ve Spor Bakanı Vincenzo Spadafora, Birinci Futbol Ligi'nin (Serie A) ne zaman yeniden başlayacağının, ülkedeki yeni tip koronavirüs (Kovid-19) bulaşma eğrisinin nasıl ilerleyeceğine bağlı olduğunu açıkladı.
0 May 12 2020 içinde SPOR Devamını Oku ›
0 May 09 2020 içinde SPOR Devamını Oku ›

Bundesliga mayıs ortası başlıyor

Almanya'da Kovid-19 önlemleri kapsamında askıya alınan 1. ve 2. futbol ligleri, mayısın ikinci yarısında seyircisiz olarak yeniden başlatılacak.
0 May 07 2020 içinde SPOR Devamını Oku ›

Serie A'da ilk idman Sessuolo'dan

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Sassuolo, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ara verilen antrenmanlara yeniden başlıyor.
0 May 03 2020 içinde SPOR Devamını Oku ›

Manu ayakta seyirci alacak

İngiltere Premier Lig ekibi Manchester United, gelecek sezondan itibaren Old Trafford Stadı'na ayakta seyirci alınacağını duyurdu.
0 Nis 30 2020 içinde SPOR Devamını Oku ›
YUKARI