radyobir
radyobir

Fenomen eş fenomen oldu

Kadir Sayak ve eşi Hanife Sayak, beraber hazırladıkları videoları Instagram ve Tiktok'ta @kadir.sayak isimli hesaplarında paylaşarak kısa sürede fenomen oldular.

24 Ocak 2020 18:14 | Kategori: Medya

Çiftin özellikle önemli Yeşilçam film klasiklerinin unutulmaz repliklerini birlikte canlandırdıkları paylaşımları izlenme rekorları kırıyor.
Kadir Sayak, eşi ile birlikte sosyal medyadaki paylaşımları izlerken kendilerinin daha iyi yapacağını düşünerek eşi ile konuştuktan sonra videolar çektiklerini sosyal medya hesaplarında paylaştıklarını, gelen olumlu eleştiriler üzerine de devam ettirdiklerini ifade etti.

Sosyal medya paylaşımlarını takip eden bir yönetmenin teklifi üzerine Kadir Sayak, "Nasipse Adayız” adlı sinema filmi ile oyunculuk dünyasına ilk adımını attım” dedi. 

Tiktok’ta paylaştıkları videoların 2 milyon civarında bir izlenmesi olduğunu belirten Kadir Sayak, "Instagram’da tüm paylaşımlarına ciddi beğeni geldi. Aslında eşimle birlikte en büyük yeteneğimiz samimiyet ve içtenlik diye konuştu.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI