"Tasfiye hafta sonu başlıyor!.."

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti genel başkanı olmasına ilişkin "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kafasında bir takvim var. Bu hafta başında AK Parti vitrinini düzenleyecek, haftasonuna doğru kabinedeki değişim süreci başlayacak" ifadelerini kullandı.

22 Mayıs 2017 08:08 | Güncelleme :22 Mayıs 2017 08:26 | Kategori: Siyaset

Selvi'nin yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Erdoğan partisine, AK Parti liderine kavuştu. Peki Erdoğan geldi, iş bitti mi? Tam aksine, AK Parti'de iş yeni başlıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kafasında bir takvim var. Bu hafta başında AK Parti vitrinini düzenleyecek, hafta sonuna doğru kabinedeki değişim süreci başlayacak. Onu teşkilatlarda ve yerel yönetimlerdeki değişim izleyecek. 2019'daki başarının yolu şimdiden yapılacak değişikliklerden geçiyor. Erdoğan milletten ne istediyse millet fazlasıyla verdi. O nedenle başarıdan başka şansı olmadığını biliyor."

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI