radyobir
radyobir

2.ARTCONTACT İstanbul'da Sanatseverlerle Buluşacak.

Seçkin sergi projeleriyle sanat çevrelerinin beğenisini toplayan DO ART Galeri, 2. ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı'ndaki yerini almaya hazırlanıyor.

24 Mayıs 2022 11:26 | Kategori: Kültür & Sanat

DO ART Galeri, sanat çevrelerinin 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında çekim merkezi olacak fuarda 120 metrekarelik bir alanda 40 sanatçının eserini sanatseverlerle B27 no2lu standında buluşturacak.

Sanat galerisinin kurucusu ve heykel sanatçısı Seyed DAVOUD fuar ile ilgili projeleri hakkında detayları şu sözleriyle aktardı: 

" 2.ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda bu yıl DO ART Galeri olarak yer almaktan dolayı büyük bir heyecan duyuyorum. DO ART Galeri bünyesinde birbirinden değerli 40 sanatçı ile katılıyoruz.  Farklı disiplinlerden ve tekniklerden oluşan geniş bir eser yelpazesiyle sanat izleyicisini buluşturacağız. Fuar projemizde hem değerli hocalarımızı, hem genç kuşaktan yetenekli isimleri ağırlayacağız ve sanat izleyicisiyle buluşturacağız. Tüm sanatseverleri 2. ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’na davet ediyoruz.”

26 Mayıs 2022’de kapılarını izleyiciye açacak fuarı, Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 29 Mayıs 2022 tarihine kadar ziyaret etmek mümkün. 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI