Bakırköy'de olaylı yıkım!.. 1 işçi öldü!..

Bakırköy Spor Vakfı Sosyal Tesisleri'nin yıkımı esnasında Bakırköy Belediyesi bünyesinde çalışan bir işçi bu sabah hayatını kaybetti. Birkaç günden beri devam eden yıkımda, başına demir isabet eden işçinin kurtarılamadığı öğrenildi. Yıkılan tesisi işleten şirketin yetkilileri Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'na tepki gösterdi. Zabıtalarla bu kişiler arasında kavga çıktı. Kavgaya Bakırköy Belediye Başkanı Kerimoğlu da karıştı.

11 Aralık 2017 06:49 | Güncelleme :11 Aralık 2017 11:24 | Kategori: Polis Adliye

İddialara göre tesislerdeki yıkım işlemi büyük ölçüde tamamlanmıştı. Bu sabah da Bakırköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde görevli Mustafa Yılmaz, yıkımın olduğu alanda toz kalkmaması için sulama yapıyordu.

Bu esnada yıkımın olduğu inşaata bir demir, Yılmaz’ın başına düştü. Olduğu yere yıkılan Yılmaz kurtarılamadı.BAŞKAN KAVGA ETTİ

İşçinin hayatını kaybetmesinin ardından Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu da olay yerine geldi. Bu sırada tesisini işletmecisi şirketin yetkilileri Serhat Varan, Şeref Varan ve Alper İnanç Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'na tepki gösterdi. 

Zabıtalarla bu kişiler arasında kavga çıktı. Kavgaya Bakırköy Belediye Başkanı Kerimoğlu da karıştı. Kerimoğlu'nun "Gel buraya gününü göstereyim" dediği iddia edildi. Şirket yetkilileri, belediye Başkanı ve zabıtalardan şikayetçi oldu.  

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI