Üç yaşındaki kız çocuğu cenaze töreninde dirildi

Filipinlerin Güney Zamboanga eyaletinin Aurora kentinde olağanüstü bir durum yaşandı.

15 Temmuz 2014 15:46 | Güncelleme :15 Temmuz 2014 15:59 | Kategori: Asya Pasifik

Filipinlerde cenazede dirilen küçük kız çocuğu

Doktorların öldüğüne kanaat getirdiği üç yaşında bir kız çocuğu, cenaze töreninde aniden dirildi. Mirror’un haberine göre, çocuğun anne babası hala olayın şokunu atlatamadı. 
İsmi açıklanmayan bir kız çocuğu, birkaç gün çok yüksek ateşle evde yattı. Hastalığın geçmediğini anlayan anne babası çocuğu hastaneye götürdü. Hasta çocuğu muayene eden ve nabız atmadığını ifade eden doktorlar kızın öldüğüne kanaat getirdi. 
Acıyla yıkılan anne baba cenaze töreni hazırlıklarına başladı. Defin işlemleri öncesinde herkesin çocukla vedalaşabilmesini sağlamak isteyen bir komşu tabutun kapağını açtı. Çocuk aniden kafasını oynattı. Kızın kafasını oynattığı o an aşağıda verilen video görüntülerinden izlenebilir. 
Hayatta olan kız çocuğunu tabuttan çıkartarak su veren anne baba kızı hastaneye geri götürdü. Yerli müfettiş Hedil Tilan’a göre, halen kendi evinde bulunan çocuğun durumu son derece ağır.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI