Zihin

Yazar: Piraye Erdoğan Mona Yayınları

28 Ocak 2020 12:22 | Kategori: Okudukça

Sorunlarınızın tek kaynağının "dış dünya” olduğuna mı inanıyorsunuz? Sizi buna inandıran içinizdeki o hiç susmayan sesin peşine düşmeye hazır mısınız? Özgürlüğe ve gerçeğe doğru dönüşümün yolculuğu başlıyor. Seyir, bu topraklardan bir kadının hikayesini, değişimini, dönüşümünü, kendini yeniden var etmesini anlatıyor.

Seyir, insanın işlemeyen yaşamının tek kaynağının, kendisi ve dünya ile ilgili inançlarıyla dolu zihin içeriği olduğunu keşfederek, çözüm için tek etkili formülün zihinden özgürleşerek kendi gerçeğini yaşamaya başlamak olduğunu savunan bir yazarın kaleminden dökülüyor.

Yazar, zihin konusunda edindiği bilgiler, ulaştığı anlayışlar doğrultusunda geliştirdiği metodolojisini, insanın özgürleşmesi tutkusunu daha fazla kişi ile paylaşabilmek için bir roman kurgusunda ortaya koyuyor ve okuyucunun dönüşüm yolculuğunu başlatabilmesini hedefliyor. Seyir’de, tıpkı yaşamda olduğu gibi karakterler ve olaylar kurgu, yaşanan deneyimler ise gerçek. Seyir’in başrolünde ise bir kadın var.

İçindeki insanın işleyememesi sorununun çözümünü bulma baskısının peşinden giden Piraye, insan zihni ve kurgulanan sahte benlik çözümlemeleri sonucu ortaya koyduğu mantıksal dönüşüm metodolojisi ile arayışının da mutlu sona erdiğini ve kendi bireysel dönüşümünü gerçekleştirip bolluk, neşe ve yaratıcılık ile dolu bir yaşama geçiş yaptığını söylüyor. Sonrası ise bunu paylaşma tutkusu ile şekillenen bir yaşam.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI