radyobir
radyobir

İlham kaynağı ailem

Başarılı oyuncu Büşra Develi InStyle dergisine kapak çekimi yaptı ve hakkında bilinmeyenleri anlattı.

19 Ekim 2021 11:24 | Kategori: Magazin

Oyuncu olmak istediğini çocuk yaşta keşfettiğini söyleyen başarılı oyuncu Büşra Develi

"İlkokul 5. sınıfta oynadığım tiyatro oyununda kesinleşti diyebilirim” dedi. Annesinin, Kız kardeşinin ve ablalarının kendisine ilham verdiğini anlatan Develi "Ailem hayat boyu hep ilham aldığım insanlar. Herhangi bir zor şartta bana varlıklarıyla ve karakterleriyle çok büyük
güç veriyorlar. Kalabalık bir ailede büyümek çok şey öğretiyor insana ve yaşam boyu yanında olacak arkadaşlarla doğmuşsun gibi bir hisse sahip oluyorsun” dedi.

Değişken Biriyim

Karakterinizi tek kelime ile tanımlamanız gerekse ne dersiniz? sorusuna Büşra Develi "Bu soruya en fazla değişken biriyim diye cevap verebilirim. Tanımlamaları çok sevmiyorum. Ben buyum dediğimiz her şeyi yıkmak zorunda kalıyoruz bir noktada. Kişilik böyle gelişiyor yani… Anın içinde Büşra’yı tanımaya çalışıyor ve çok tutunmuyorum. Bu da hayat boyu keşfedilecek bir şeye dönüşüyor” diye konuştu.

 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI