Can Bonomo'nun işi kısmete kaldı!..

Sarp Apak- Bengi Su Uzunöz ve Can Bonomo-Öykü Karayel çiftleri önceki gün Etiler Meat.Co restorantta akşam yemeği yediler.

13 Şubat 2018 02:12 | Güncelleme :13 Şubat 2018 08:42 | Kategori: Magazin

Çıkışta soğuk ve yağmurlu havadan dolayı hanımları arabalarına gönderen Sarp Apak ve Can Bonomo kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı.Baba olmaya hazırlanan Sarp Apak muhabirlerin "Heyecan var mı?” sorusuna "Ben ilk duyduğum andan beri çok heyecanlıyım. Bambaşka bir duygu olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Can başta olmak üzere bütün arkadaşlarıma öneriyorum. " sözlerine Can Bonomo’nun "Yavaş öner. " demesi kahkahalara sebep oldu.Oyuncu Öykü Karayel ile uzun süredir aşk yaşayan Bonomo "Biz şu an anı yaşıyoruz, herşey çok güzel gidiyor. Bakalım bu işler nasip kısmet. " dedi.

"Popstar Alaturka" da juri olacağı konuşulan Can Bonomo konu ile ilgili olarak "Arkadaşlar herşey kısmet. Kendinize iyi bakın" dedi. Daha sonra da Sarp Apak’ın anne olmaya hazırlanan eşi Bengi Su Uzunöz’ün kullandığı araca binerek gözlerden kayboldular.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI