Beyaz Saray'da geleneksel Noel ağacı aydınlatıldı

ABD'de 25 Aralık'ta kutlanacak Noel için hazırlıklar sürerken, Beyaz Saray önündeki geleneksel ulusal Noel ağacı, ABD Başkanı Joe Biden ve ailesinin katıldığı tören ile aydınlatıldı.

01 Aralık 2022 07:26 | Güncelleme :01 Aralık 2022 08:43 | Kategori: ABD

Beyaz Saray'ın önündeki Ellipse parkına dikilen ve yanında ABD'nin 50 eyaleti, 5 toprağı ve başkent Washington DC'yi temsilen 56 küçük ağacın bulunduğu ağaç, aydınlatıldı.Ağacın ışıklarının yakılması için geri sayımı her yıl olduğu gibi bu yıl da ABD Başkanı Joe Biden yaptı.Etkinlikte, Joss Stone da performans sergiledi.

ABD'nin 32. Başkanı Franlin Roosevelt döneminden bu yana her yıl geleneksel olarak aydınlatılan ağaç, 25 Aralık'a kadar halkın ziyaretine açık olacak.Noel etkinliğinde Yolanda Adams da vardı.Etkinlikte, Andy Grammer da performans sergiledi.Etkinlikte, Shania Twain da performans sergiledi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI