Kırımlı vekilden erkek tarifi!..

Rusya parlamentosunun alt kanadı Duma'nın Kırımlı milletvekili ve eski Kırım Başsavcısı Natalya Poklonskaya, gerçek bir erkeğin asil olması, yanındaki kadını da sevilen ve güzel biri olarak hissettirmesi gerektiğini söyledi.

24 Şubat 2020 05:48 | Kategori: Dünya

Sputnik’e 'Gerçek erkek nasıl olmalı?' sorsunun yanıtını paylaşan Natalya Poklonskaya, gerçek bir erkeğin asalet sahibi olması ve yanındaki kadını sevilen ve güzel biri olarak hissettirmesi gerektiğini ifade etti.

Poklonskaya "Bana göre bir erkek, asalet sahibi olmalı, en önemlisiyse yanındaki kadın kendini en istenen, narin, sevilen ve güzel kadın olarak hissetmeli. Gerçek bir erkekte kibir ve bayağılıktan eser dahi olmamalı” diye konuştu.

Ayrıca erkeğin kadına nasıl davrandığına bakılarak hakkında birçok şeyin söylenebileceğine dikkat çeken Poklonskaya, "Aslında kadınlar olarak bizde 'erkeği, yanındaki kadına bakarak değerlendirirler' denilir" ifadelerini kullandı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI